Зеленський розповів учасникам форуму в Давосі про земельну реформу в Україні

Зеленський розповів учасникам форуму в Давосі про земельну реформу в Україні

Президент України Володимир Зеленський розповів про земельну реформу в Україні під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі, повідомляє AgroPolit.com.

Під час міжнародної зустрічі Володимир Зеленський назвав здобутком голосування у першому читанні закону № 2178-10, який має відкрити ринок землі в Україні та запевнив, що попереду розгляд великої кількості законопроектів, які покращать інвестиційний клімат в країні.

«Я працюю на посаді президента України 248 днів, і десь біля 150 днів працює наш новий парламент, починаючи з вересня. За 5 місяців ми прийняли новим парламентом таку кількість дуже важливих законів, яких не можна було прийняти – з різних причин, і справа не в президентстві – за багато років, які поліпшують бізнес-клімат для України. Ми почали та реформували все можливе. У нас дуже складна ситуація з земельною реформою. Але ми вже проголосували цю реформу з відміною мораторію на продаж землі у першому читанні. Це одна з найскладніших реформ для сучасної України», – заявив Зеленський.